• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : من ِ او
 • نظرات : 0 خصوصي ، 2 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + ل 
  سلام اقاي به ظاهر دين داري شما با وبلاگتون و تشويق به طلاق در پاسخ پيام همسرم زندگي ما رو بهم ريختي شما کجاي زندگي مردم هستيد که اظهار نظر ميکنيد و تصميم ميگيريد برا زندگي مردم و او رو تشويق به طلاق ميکنيد چون خودتون طلاق گرفتيد پس طلاق برا همه خوبه زندگي ما رو بهم ريختي واگذارت به خدا
  پاسخ

  نخست اين كه بنده همسر شما را نمي‌شناسم. دوم اين كه بنده هرگز هيچ شخصي را به خاطر ندارم تشويق به طلاق نموده باشم، تا اسباب به هم ريختن زندگي كسي فراهم شده باشد. اما درباره با قضاوت و اظهار نظر، تا جايي كه به خاطر دارم، به شدّت از اين كار ابا داشته و پرهيز نموده‌ام و بالعكس، پيوسته به مخاطبين اصرار كرده‌ام كه يك طرفه و بدون اطلاع از سخنان هر دو طرف دعوا، نمي‌توان نه مقصّر را پيدا كرد و نه اصلاً مي‌توان براي حل مشكل پيشنهادي ارائه نمود. شما اگر زحمت كشيده و مطالب ارائه شده را مطالعه بفرماييد، خود به اين مطلب پي خواهيد برد. به گمانم توجه شما به اين پست بوده است http://rastan.parsiblog.com/Posts/90 ولي نظر خود را در پست نامربوط به آن درج كرده‌ايد. لطف بفرماييد پست مربوطه را به همراه نظرات ذيل آن بخوانيد تا التفات براي شما شايد پيدا شود نسبت به آن‌چه كه عرض شد. دعا مي‌كنم حق به حق‌دار برسد و بساط نامردي يكسره از خانواده‌ها برچيده گردد.
  + .... 
  بسيار عالي و زيبا به تصوير کشيده
  دقتش قابل تحسين است
  رنگ ها را درست بکار برده
  به ريزه کاري ها دقت کرده
  مثلا به دمپايي که کشيده اگر دقت کرده باشيد، متوجه خواهيد شد که چه ظرافتي را دقت کرده.
  پنجره هاي هوايي دمپايي را لحاظ کرده و اين دقت رو داشته که دوباره با رنگ زرد پاي شما را رنگ کرده.
  خلاصه که بسيار جذاب و رنگ آميزي پر انرژي نقاشي کشيده.
  بسيار عالي
  پاسخ

  صحيح مي‌فرماييد. همين نيز اسباب شگفتي شد و تحسين. اين احساس را به بيننده مي‌دهد كه «بابا» مفهوم قدرتمند و تأثيرگذاري در ذهن اوست. اين را هم در تركيب كل نقاشي، هم در شادي چهره و هم در اسمي كه درشت بالاي تصوير كشيده مي‌توان ديد. تشكر از عنايت شما. :)