• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : خرق ِ عادت
 • نظرات : 0 خصوصي ، 5 عمومي
 • تسبیح دیجیتال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + .... 
  سپاس بيکران
  حل شد:)
  پاسخ

  الحمدلله. در پناه خدا.
  + .... 
  نميدونم مشکل فايل چي هست که باز نميکنه!!!
  پاسخ

  مشكلش اين است كه با آخرين نگارش winrar فشرده شده است. به تازگي تغييراتي در اين نرم‌افزار رخ داده كه نسخه‌هاي قديمي‌تر نمي‌توانند فايلي را كه با نگارش جديد فشرده شده را باز نمايند. كار سختي نيست، مي‌توانيد آخرين نگارش را از http://p30download.com/fa/entry/268 دانلود نماييد. موفق باشيد.
  + .... 
  سپاسگزارم:)
  پاسخ

  در پناه خدا.
  + .... 
  عکس برداري از کارنامه مشکلي ندارد
  اما توصيف دانش آموز بايد در پرونده ي مدرسه باقي بماند و بعد از فارغ التحصيلي از مقطع دبستان، کامل همه را در اختيارتان ميگذارند.
  اين تصويرهاي قبلي رو اگر دقت کنيد‌، دست نويس هستن
  اما از امسال تاکيد براين شد که معلمان گرامي بايد تايپ کنن
  معلم هم که معمولا خسته از توصيف دانش آموز و اينکه اين توصيف را کاري بيهوده ميداند و از همه مهمتر اينکه من براي هر دانش آموز متني جدا توصيف کنم؟؟؟؟؟!!! وا مصيبتا!!!! سخت است
  مگر يکي دوتا هستن
  اينجاست که معلم سه متن آماده ميکند
  به صورت تايپ شده
  يکي براي دانش آموزان خيلي خوب
  و ديگر دانش آموزان خوب
  و ديگري غ ق و ن ت
  ممنونم از لينک هايي که در اختيارم گذاشتيد
  اگر اين کارنامه آخر رو هم کاملش رو بذاريد ممنون ميشم
  پاسخ

  عجب! واقعاً عجيب است. يك معلّمي داشتيم اوايل سال مي‌گفت: من آخر سال تك به تك با هر دانش‌آموز در حضور ولي او مي‌نشينم و كارنامه توصيفي‌اش را همراه با توضيح تكميل مي‌كنم. جلسه اول سال گفت اين را. كه مثلاً پدر و مادر بدانند ضعف‌هاي دانش‌آموزشان را. همين معلّم تا سال تمام شد يهو كارنامه را داد تا امضا كنيم! :) چشم، فايل‌ها را پيدا كنم و آپلود نمايم و لينك را بدهم خدمت‌تان. اولين فرصت إن‌شاءالله. پ.ن. كارنامه‌هاي توصيفي را مي‌توانيد از نشاني http://movashah.id.ir/o/kt.rar برداريد.
  + .... 
  سلام. اتفاقا چند روزي بود دنبال کارنامه توصيفي يه سري از دانش آموزان با معلمان متفاوت ميگشتم. ميخواستم از نظر توصيفي و نگارشي آشنا بشم
  اگر براتون ممکن بود، ممنون ميشم عکس اين چندسال کارنامه بچه ها رو برام‌يه لينک کنيد و بفرستيد
  البته در صورت امکان
  پاسخ

  سلام. جالب اين است كه كارنامه توصيفي را تحويل پدر و مادر نمي‌دهند! نمي‌دانم چرا. يعني فقط مي‌گويند بخوان و امضا كن. در آن شلوغي، ميان همه اوليا هم كه فرصت خواندن آن همه متن توصيفي نيست. هست؟! بنابراين من از همان اول بنا را گذاشتم بر عكس گرفتن. اوايل تا معلّم سرش را بر مي‌گرداند يواشكي مي‌گرفتم با موبايل. بعد ديدم معلّم‌ها حسّاس نيستند، رسماً تا كارنامه را مي‌‌دهند دستم اول عكس مي‌گيرم و بعد امضا مي‌كنم. اجالتاً دو مورد در اين نشاني‌ها هست: http://rastan.parsiblog.com/Posts/516 و http://rastan.parsiblog.com/Posts/353 . آن‌چه من ديدم اين بوده تا به حال كه معلّم يك متن واحدي را در تمام كارنامه‌ها عين هم تكرار مي‌كند، براي تمام دانش‌آموزان كلاس! خيلي مسخره است. يعني دسته‌جمعي همه‌مان با هم مي‌دانيم سر كاري است! اين خيلي بد است. تشكر.