• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : خوش مزه در نهال
 • نظرات : 2 خصوصي ، 6 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + .... 
  والله:))
  پاسخ

  بله دقيقاً. :)  کاراگاه خصوصي با تجربه سالها کار در ادارات پليس در خدمت شما
  کشف مخفيگاه و دستگيري کلاهبرداران فراري
  پيدا کردن دختران فراري شما
  کشف مدارک بيگناهي متهمين
  پيدا کردن اموال قابل توقيف
  دريافت مشخصات افراد از طريق کد ملي يا شماره تلفن
  و دهها خدمت ديگر
  پاسخ

  مگر در ايران هم «كارآگاه خصوصي» داريم؟! تجسس براي «كشف خيانت زن و شوهر» مگر كار خوبي است؟! اصلاً مگر «حلال» است؟! يافتن مشخصات افراد از طريق كد ملي و شماره تلفن مگر فعاليت پسنديده و ارزشمندي‌ست؟! افزايش دشمني ميان مردم و دامن زدن به اختلافات خانوادگي مگر صحيح است؟! در عالمي كه خداوندش، خالقش، خود را «ستار العيوب» مي‌نامد، مگر رسوايي و بي‌پرده‌سازي اعمال بندگان كاري حسن است كه فردي به آن ببالد و افتخار كند؟! اگر جرمي اتفاق افتاده كه كشور دادگاه دارد و قاضي و قاضي تحقيق و دادستان و هزار بازرس و مسئول مرتبط... ديگر اين چه صيغه نامشروعي‌ست كه يكي دنبال رسوايي اعمال مردم باشد و آن‌ها را با افتخار به جان هم بياندازد؟! اين‌كه دوربين عكاسي بردارد و برود از خلاف‌هاي پنهان مردم عكس و فيلم تهيه كند و به طرف مقابلش برساند، تا آن‌چه پنهان بوده آشكار كند؟! اين‌ها ترويج فساد است و بر هم زدن آرامش عمومي. در جامعه‌اي كه حفظ وحدت در آن شعار دين است، اين‌كه ما انسان‌ها با هم، ما مسلمان‌ها، بدون اطلاع و خبر از نقص‌ها و عيوب يكديگر زندگي كنيم، كه بتوانيم زندگي كنيم، مگر جايي براي كارآگاه خصوصي‌بازي هم پيدا مي‌شود؟! اگر قرار باشد پرده‌ها بيافتد «در شهر هر آن‌چه هست گيرند» لازم مي‌آيد! و اين خلاف مصلحت اجتماعي مردم است، بشر است. پرده‌ها را خداوند روز محشر كنار خواهد زد و زشتي‌ها رسوا خواهد شد، ولي جايش اين دنيا نيست كه امتحان مخدوش مي‌شود و فضاي آزمون و آزمايش خراب مي‌گردد. اين‌همه تأكيد دين مبين اسلام و بزرگان و معصومين ع به حسن ظن پس به كجا خواهد رفت با اين عمل ناپسند؟! تجّسس در امور پنهان مردم كردن؟! اين است دين و دين‌داري؟! حاشا و كلّا. اين‌ها خدمت نيست، اين‌ها خيانت است. برحذر باشيد.
  مطالب پربارتان را خوانده و بسيار لذت بردم.
  از آنجاييکه وبگاه کاراگاه خصوصي نيز پر بازديد است در صورت علاقه شما اقدام به تبادل لينک نماييم
  نام لينک : کاراگاه خصوصي
  آدرس : http://karegah-khosoosi.blog.ir
  با تشکر
  پاسخ

  تشكر.
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ سه شنبه 95 اسفند 17 نوشته شما با عنوان خوش مزه در نهال برگزيده شده و در جايگاه پيوندها در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب انديشه نگار و دبير سرويس آن منيره غلامي توکلي بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  پاسخ

  با تشكر و سپاس. ممنون از لطف شما.
  + .... 
  سپاس:)
  پاسخ

  :)
  + .... 
  سلام
  به به
  آفرين به خانوم خانوماي باسليقه
  واقعا من به شخصه حظ بردم
  واقعا لذت بخش است وقتي ثمره ي تلاش و عمل خود را اينگونه امروز ميبينيد
  چقدر هم رنگ روسري اين مريم خانوم خوشگل زيبا و خوشرنگ است
  خداوند شما پدر و فرزندان را براي هم نگه بدارد. التماس دعا
  پاسخ

  سلام بر شما. تشكر از اظهار محبّت و لطفي كه هميشه به ما داشته‌ايد. إن‌شاءالله خبرهاي خوبي از موفقيت‌هاي فرزندان شما بشنويم به زودي.