• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : برنامه كُشون
 • نظرات : 2 خصوصي ، 5 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  با سلام مجدد ، با تشكر از توضيحاتي كه داديد ، بنده عرض كردم كه قصد دخالت ندارم ، فقط دوستانه سؤال و ابهامي برايم پيش آمد كه البته بي مورد بود ،
  در مورد طلاق و اين كه راهكار اسلام براي خروج از برخي بن بست هاست شكي نيست ، همانگونه براي تمام موارد و مسائل زندگي راه حل ارائه داده است .
  در پايان سلامتي و موفقيت جنابعالي را از خداوند متعال خواستارم .
  ضمنا از پاسخ زيبا و دندان شکني که به اون سايت تبليغي مينا داده ايد و بسيار بجا و منطقي بود خوشم آمد و ازش کپي گرفتم و در پاسخ سايت هايي مشابه ارسال نمودم .
  ايدكم الله
  پاسخ

  سلام. تشكر از نكاتي كه فرموديد. في أمان الله.
  سلام , خسته نباشيد , در پروفايلتان وضعيت تاهل را نوشته ايد طلاق ! برايم اين سوال و ابهام پيش امد , از يک فرد تحصيل کرده با فرهنگ چرا ؟ ..... هيچ قصد دخالت ندارم .
  مؤيد باشيد
  پاسخ

  همه احكام پروردگار و تمامي تعاليم انبياء حكيمانه است و در بن‌بست‌هاي زندگي راهگشا. ما معمولاً از جنبه منفي به «طلاق» نگريسته‌ايم و فرصت‌هايي را كه براي حل مشكلات غيرقابل حل پيش روي ما قرار مي‌دهد كم انگاشته‌ايم. طلاق هم يكي از احكام متعالي الهي‌ست كه مسيحيت با حذف آن از شريعت موسي (ع) آسيب شديدي به امنيت اجتماعي بندگان خدا زد و اسلام با بازگرداندن آن، جاي خالي‌اش را دوباره پر كرد. مي‌دانيم در سال‌هاي اخير آمار طلاق افزايش يافته است و موافقم كه اين امر اسباب نگراني‌ست. اما تا واقعيت آن را نپذيريم و به صورت جدّي عوامل آن را بررسي نكنيم، نمي‌توانيم اين افزايش آماري را كنترل و مهار كنيم. بنده مفصلاً به مسأله طلاق پرداخته و در قالب بيان يك تجربه واقعي، سعي نموده‌ام آن مقداري كه توان داشته‌ام از عواملش سخن بگويم، به صورت غيرمستقيم و در قالب روايت ماجرايي واقعي. در اين بين، بدون ترس و واهمه از آبرو، واقعيت «طلاق» خود را نيز ثبت كرده‌ام، تا مخاطبين بدانند با فردي كه اين تجربه را داشته مواجه هستند و گوينده «از سر شكم‌سيري» سخن نمي‌راند! اميد كه خداوند راه هدايت را به همه ما نشان دهد و نويسنده را نيز كه بيش از همه محتاج پند و اندرز و نصيحت و راهنمايي‌ست از هدايت خويش بهره‌مند سازد. تشكر از توجهي كه به وبلاگ حقير داشتيد. موفق و مؤيد باشيد. در پناه حق.
  خدايِ من، خداي من. من از تو قَهر کردم، تو پيامِ آشتي دادي.
  کَرَم کردي، دوباره اين فراري را صدا کردي.
  خداي من
  تو بخشيدي گناهم را؛ خريدي اشک و آهم را
  تو زخمم را شِفا دادي ؛ تو دردم را دوا کردي...
  پاسخ

  تشكر!
  سلام خسته نباشيد وبلاگ خوبي داريد اگر با تبادل لينک موافقيد من را با نام ميناخوشگله لينک کنيد سپس من را باخبر کنيد تا شمارا لينک کنم باسپاس www.radin20.com
  پاسخ

  چقدر تحقيرآميز است، تبعيض جنسيتي‌ست اصلاً، چه آدم‌هاي ناپاكي پشت اين سايت‌هاي تبليغاتي هستند، حقيقتاً افرادي كه نمي‌شود انسان به آن‌ها اطلاق كرد. اين كامنت يك كامنت تبليغاتي‌ست. تبليغ بد نيست. ولي اين‌قدر رذالت و تحقير زنان جامعه. اين‌كه نام زنانه و دخترانه مي‌گذارند تا مشتري جلب نمايند. حقيقاً عمل رذيلانه و تبعيض‌آميز و تحقيركننده‌اي‌ست. از يك‌سو تحقير زنان جامعه‌مان كه شأن‌شان را در اين حدّ پايين مي‌آورند كه نام‌شان براي جلب مشتري استفاده مي‌شود. از ديگرسو تحقير مردان جامعه‌مان، كه شما اين‌قدر شهوت‌پرست و بي‌اختيار و بي‌اراده‌ايد كه تا نام يك زن در كامنت مي‌گذاريم، حريصانه كليك مي‌كنيد! اين واقعاً فساد نيست؟ ضد فرهنگ نيست؟! كاري ضد ارزش و بي‌شرمانه؟! واقعاً ناراحت مي‌شوم وقتي اين ناانسان‌ها را مي‌بينم. من كه هرگز روي اين لينك‌ها كليك نمي‌:كنم. تا موس را روي آن مي‌برم و مي‌بينم نام يك سايت قلاّبي‌ست، دگمه موس را رها كرده و از هر نوع كليكي دوري مي‌نمايم، تا پول گيرشان نيايد. اراذلي كه براي پشيزي درآمد كليكي دست به اين اعمال وقيحانه و بي‌شرمانه مي‌زنند و حال مردم را از اين نامردمي بد مي‌كنند. خدا اين‌ها را رها نكند و از اين عمل ضدارزش‌شان نگذرد!
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ دوشنبه 95 خرداد 3 نوشته شما با عنوان برنامه كُشون برگزيده شده و در جايگاه پيوندها در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب اسراء و دبير سرويس آن مريمــــ . جاويد بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  پاسخ

  تشكر. موفق باشيد.