• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : نرم افزار انتخاب نام فرزند بر اساس طالع بيني ابجدي
 • نظرات : 204 خصوصي ، 131 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
     1   2   3   4   5    >>    >
   
  + ليلي ابراهيمي 
  اپليکيشن حروف ابجد براي انتخاب نام فرزند

  + عليرضا 
  با سلام، جسارتا خواهشي از خدمتتون داشتم، اينکه در انتخاب طالع 6 ماه ديگر هم بدون عنوان سعد در آبديت نرم افزار اضافه شود که براي شخصي که اعتقاد به انتخاب ماه تولد بعنوان طالع دارد و اين اعتقادقابل ملاحظه است نيز امکان استفاده از نرم افزار محيا شود چون کار خوبي انجام شده و با اينکار نرم افزار کامل ميشود مثل 4 حرف فارسي معرب يا حذف که هر دو را امکانپذير کردين. با سپاس فراوان از زحمات شما.
  پاسخ

  سلام. در نسخه‌هاي بعدي نرم‌افزار إن‌شاءالله در نظر گرفته خواهد شد. تشکر.
  + عليرضا 
  سلام، ببخشيد طبق همه توصيه ها و روشها براي انطباق نام با حروف ابجد اين است که باقيمانده مطابق با ماه تولد باشد ولي در اپ شما فقط 6 ماه سعد قرار گرفته و 6 ماه ديگر لحاظ نشده، فرزندي که متولد برج 8 باشد و بزند سعد اعظم اپ نامهاي مناسب مرداد را نشان ميدهد، لطفا راهنمايي بفرماييد. تلفن 09125901786
  پاسخ

  سلام. در توضيحات پست بالا ذكر شده است كه اين روش محاسبه و فرمول آن از دو كتاب گرفته شده است. نام كتاب‌ها، نويسنده و شماره صفحه نيز ذكر شده. لينك دانلود pdf كتاب‌ها نيز در متن آمده است. در اين شيوه محاسبه طالع ارتباطي با ماه تولد فرد ندارد. دقت بفرماييد كه براي محاسبه طالع روش‌هاي متفاوتي وجود دارد و اين تنها يكي از روش‌هاي موجود است. توصيه مي‌كنم توضيحات ذكر شده در متن پست وبلاگ را مطالعه بفرماييد.
  + سجاد 
  طبق نرم افزار سعد اعظم شده 5 ولي طبق محاسبات اگه به عدد 5برسيم ميشه طبقه کم درآمد عالي
  ولي بهترين حالت ها زماني هست که عدد نهايي بشه 1 و 3 يعني به ترتيب اشرافي عالي و عرفاني عالي
  درباره اين ميشه توضيح بديد که چرا اينطوريه داخل نرم افزار
  و اگه امکان داره منابع مطالعاتي هم ذکر کنيد
  ممنون
  پاسخ

  منبع محاسباتي نرم‌افزار دو كتاب است كه نام آن‌ها در پست بالا ذكر شده است و حتي فايل pdf آن‌ها براي دانلود قرار دارد. شماره صفحه مربوط به هر كتاب نيز آمده است. در اين دو منبع نامي از طبقه كم‌درآمد يا اشراف و عرفان نيامده است. به كتاب‌ها مراجعه بفرماييد. ممنون از اين‌كه نظر خود را ثبت فرموديد.
  + ليدا 
  سلام لطفا در زمينه ارتباط اين طالع بيني با سال و ماه و روز تولد افراد جهت پيدا کردن بهترين اسم هم تحقيق بفرماييد و نرم افزار را کامل تر کنيد چون بعضي سايت ها هستند که همه اين طالع ها را در نظر ميگيرند ولي متاسفانه مبالغ زيادي را قرار داده اند که اکثريت نميتوانيم استفاده کنيم. اجرتان با خدا
  پاسخ

  سلام. روش‌هاي زيادي براي طالع‌بيني وجود دارد. منابعي كه بنده مورد مطالعه قرار دادم اين روش را معرفي كرده‌اند. در اين شيوه از طالع‌بيني زمان تولد دخالتي در طالع ندارد. اما اين‌كه كدام روش طالع‌بيني درست و كدام نادرست است، هيچ قضاوت علمي و دقيقي نمي‌توان داشت. زيرا روي هيچ‌كدام از اين روش‌ها بررسي علمي نشده و امكان آن هم ظاهراً وجود ندارد. بنابراين صرفاً به سليقه و نظر افراد وابسته است. نام منابع و كتاب‌هاي استفاده شده را در متن آورده‌ام، همراه با شماره صفحه و لينك دانلود. در پناه خدا.
  + قنبري 
  سلام عليکم
  چرا وقتي اسم پيشنهادي را با اسم مادر جمع ميکنيم بر 12 تقسيم مي کنيم عدد باقيمانده ماه تولد فرزند نيست؟
  پاسخ

  سلام. اين شيوه طالع‌بيني ارتباطي با ماه تولد واقعي فرد ندارد. به دو كتابي كه در متن معرفي شده است مي‌توانيد مراجعه كنيد. هم لينك دانلود كتاب‌ها وجود دارد و هم شماره صفحه مربوط به فرمول محاسبه ذكر شده است. ماهي كه از محاسبه ابجدي نام‌ها به دست مي‌آيد «ماه طالع»‌ است، نه ماه تولد. اين ماه فقط براي مشخص كردن طالع است و نه تعيين زمان تولد فرد. هر طالع هم يك «كوكب» دارد كه بر اساس آن ويژگي‌ها تعيين مي‌شود.
  + خانم زارع 
  سلام خسته نباشيد من هزينه رو پرداخت کردم ولي واسم نصب نميشه
  پاسخ

  سلام. پيامك‌هاي راهنمايي براي نصب خدمت شما ارسال شد.
  + خاطره 
  با سلام
  لطفا نام مناسب براي فرزند پسر من را بيان فرماييد
  با تشکر
  پاسخ

  سلام. بدين منظور نرم‌افزاري توليد شده است كه نشاني دانلود آن در متن آمده. لطفاً از آن استفاده بفرماييد. تشكر.
  + مهدي 
  سلام کدام طالع را بايد انتخاب کنيم و تفاوت آنها در چيست
  پاسخ

  سلام. در اين نرم‌افزار تنها طالع‌هايي قرار داده شده‌اند كه در كتاب‌هاي ذكر شده به عنوان طالع‌هاي سعد آمده‌اند. طالع‌هاي ممتزج و نحس حذف شده‌اند. پس هر كدام را انتخاب كنيد خوب است. در كتاب‌ها براي هر كدام از طالع‌ها خواصي ذكر شده كه مي‌توانيد در سايت‌هايي مانند: http://b2n.ir/408082 به طور مفصل بيابيد. من چون دليلي علمي براي اين خواص نيافته‌ام، از آن‌ها در اين وبلاگ سخن نگفته‌ام. اين نرم‌افزار تنها براي انتخاب نام است و قصد بيان طالع را ندارد. يعني براي استفاده كساني‌ست كه طالع خاصي را در نظر دارند و اصرار دارند اسمي متناسب با آن طالع بيابند، از اين نرم‌افزار مي‌توانند استفاده كنند. قصد من ترويج طالع‌بيني نيست، بلكه صرفاً رفع مشكل آن‌هايي‌ست كه به دليل باور داشتن به طالع، دچار استرس و نگراني شده‌اند. اگر چه شخصاً اين باور را نادرست مي‌دانم.
  + فلاح 
  سلام ببخشيد شما اومديد صرفا طالع و اين ها رو اورديد اما نويسنده يهمون کتاب ها هيچ وقت اشاره کردند که مثلا حمل نحسه يعني هرکي به طالع حمل باشه نحس که نه اما مثلا زندگي بر وفق مرادش نيستو کلا خوب نيست؟ اينو که نگفتن فقط براي دعا و پيدا کردن ساعت و زمان هاي موافق با هر شخصي اين تفسيم بندي رو کردن. مثلا حضرت خديجه سلام الله عليها با نام مادرشون که فاطمه بودند مود 12 اش ميشه 1. يعني حمل! اما ايشون يه تاجر واقعا ثروتمند بودند که هم دنيا رو داشتند هم آخرت. به نظر شما اين چه جور قابل توجيهه؟ ! چون توي کتاب هايي که شما اشاره کرديد هيچ حرفي از اينکه مثلا حمل نحسه اسممون رو اين نزاريم يا اگه هست عوض کنيم نيست. اميدوارم متجه شده باشيد منظورمو .
  پاسخ

  سلام. من تخصصي در علوم غريبه ندارم. ديدم سايت‌هاي اينترنتي مملوّ شده از محاسبه طالع به اين شيوه. اين دو كتاب را كه ديدم اشاره مي‌كنند جهت يافتن طالع نام ابجد شخص و مادرش را 12 12 طرح كنيد و بر اساس باقي‌مانده برج او را پيدا مي‌كنيم،سپس براي هر برج طالعي گفته‌اند كه شامل: سعد اعظم، سعد اكبر، سعد اصغر، ممتزج، نحس اصغر و نحس اكبر است. ديدم اين دقيقاً همان روشي است كه مرسوم شده براي طالع استفاده مي‌كنند. اين شيوه محاسبه طالع را برعكس كردم در نرم‌افزار. البته در اين كتاب‌ها گفته نشده اسم خود را عوض كنيد. بنده هم توصيه نكرده‌ام كسي اسم خود را عوض كند. فقط اين نرم‌افزار را ارائه كرده‌ام كه وقتي مي‌خواهيم نام فرزند خود را انتخاب كنيم طوري باشد كه بعدتر هنگام محاسبه طالع، طالع آن فرزند سعد باشد. پس ممتزج و نحسين را هم حذف كردم. واقعيت اين است كه مردم الآن با مراجعه به سايت‌هاي اينترنتي و نرم‌افزارهاي موجود دارند با اين روش طالع خود و فرزند خود را حساب مي‌كنند. هيچ ابزاري هم در نرم‌افزار قرار ندادم كه كسي با آن طالع محاسبه كند، چه به اين روش و چه به روش ديگر. اما اين‌كه طالع‌بيني اساساً پذيرفته نيست و با واقعيت‌هاي زندگي ما ناسازگار، بله، بنده نيز با شما موافق هستم، به همين دليل هم در متن فوق و همچنين در ساير كامنت‌ها تذكر داده‌ام كه حتي طالع خيلي از بزرگان ما، بلكه بعضي ائمه عليهم‌السلام، با اين شيوه‌ها جور در نمي‌آيد. متن فوق را مطالعه كنيد اصرار داشته‌ام كه خودم با طالع‌بيني مخالف هستم. ولي وقتي مردم كشور ما مي‌روند پيش رمّال‌ها و از نحس بودن طالع خودشان به هم مي‌ريزند، ابزاري اگر باشد كه اصلاً هيچ رمّالي ديگر نتواند طالع كسي را نحس حساب كند حل مي‌شود. وقتي تمام طالع شخص را به اسم او وصل مي‌كنند، امكاني پديد اگر بيايد كه از ابتدا اسمي براي او انتخاب شود كه سعد باشد، در آينده هيچ رمالي نمي‌تواند او را نحس بنامد. ممنون از پيام شما.
  + جواد 
  سلام چطوري ميتونم برنامه را بخرم
  پاسخ

  سلام. اين نرم‌افزار در دو نسخه «اندرويدي» و «ويندوزي» در دسترس است. نسخه اندرويدي از طريق نشاني http://idpay.ir/movashah/file/19532 و نسخه ويندوزي از طريق نشاني http://idpay.ir/movashah/file/19538 در دسترس است.
  + فتانه عباسي سروي 
  سلام من نرم افزار اندرويد رو ريختم،اسم خودم و زدم،ولي براي اسم فرزند بايد کدام سعد و انتخاب کنم،فرزندم مهر ماه بدنيا مي آد،ميشه راهنمايي کنيد؟
  پاسخ

  سلام. انتخاب طالع و كوكب بستگي به سليقه و خواست هر فرد دارد. در اصل هميشه طالع و كوكب از روي نام شخص و نام مادر او تعيين مي‌شود. اين نرم‌افزار براي اولين بار اين مسير را معكوس كرده است. يعني مي‌توان ابتدا طالع و كوكب را انتخاب كرد و بر اساس آن نام‌گذاري نمود. بنابراين تصميم با كسي است كه طالع‌ها را مي‌شناسد و مي‌خواهد يكي از آن‌ها را داشته باشد. اين نوع طالع‌بيني ارتباطي با روز و ماه و سال تولد اشخاص ندارد و صرفاً به نام آن‌ها وابسته است. موفق باشيد.
  + فاطمه 
  اين ک سعد اعظم برج اسد هست يعني بهترين ماه تولد مرداده؟
  پاسخ

  برجي كه در طالع گفته مي‌شود ارتباطي با ماه تولد ندارد. بلكه از روي ابجد نام مادر و نام شخص پيدا مي‌شود. من در كتاب‌هايي كه خواندم درباره ماه تولد نديدم نوشته باشد كه در طالع تأثير دارد.
  + لنا 
  باعرض سلام و احترام وبا سپاس از نرم افزار خوبتون
  سوال1) آيا نام مادر سيد هم بايد ذکر شود؟
  سوال2) آيا در قسمت کوکب بايد ماهي که فرزند به دنيا آمده ذکر شود؟ مثلا اگر ماه مهر به دنيا بيايد، بايد کوکب را زهره(ميزان) انتخاب کنيم؟
  سوال3) اگر ماه آبان به دنيا بيايد، کوکب را چه بايد انتخاب کنيم؟

  باسپاس
  پاسخ

  پاسخ سؤال 2 و 3: خير، كوكب ربطي به ماه تولد فرزند ندارد. اصلاً عجيب است كه در اين نوع طالع‌بيني هيچ توجهي به ماه و سال تولد و ويژگي‌هاي آن نمي‌شود. فقط به اسم مادر و اسم فرزند كار دارد! من هم براي همين اين نرم‌افزار را طراحي كردم كه نشان دهم اگر قرار باشد از روي نام مادر و نام فرزند بتوان سرنوشت يك انسان را مشخص كرد، خب به سادگي همه مي‌توانند نامي انتخاب كنند تا فرزندشان خوشبخت‌ترين باشد! كوكب در اين‌جا مربوط به هر طالع است. دوازده طالع وجود دارد كه به هر كدام يك كوكب منسوب است. ولي چون بعضي از طالع‌ها مشابه هستند؛ مثلاً هر دو سعد اكبر مي‌باشند، اين گزينه را به نرم‌افزار اضافه كردم كه بتوان در دو مرحله دست به انتخاب طالع زد. اما درباره سؤال 1، بعضي مي‌گويند نامي كه «صدا» مي‌كنند مهم است. مثلاً يكي نام مادرش فاطمه است ولي او را فخري صدا مي‌كنند، يا فاطي! ولي بعضي ديگر مدعي هستند كه نامي كه در شناسنامه نوشته شده ملاك است، يعني نامي كه در ابتداي تولّد نوزاد براي او در نظر گرفته شده و در گوش او صدا زده شده است. ولي من خودم هم نمي‌دانم كدام درست است. زيرا اساساً هيچ دليل معتبر و قابل قبولي وجود ندارد كه طالع‌بيني امر واقعي و صحيحي باشد، چه برسد به اين قبيل جزئيات كه هر كسي يك چيزي مي‌گويد و هيچ كلام قطعي وجود ندارد! موفق باشيد.
  + هانيه 
  سلام ممنون از نرم افزار خوبتان
  يه سوال داشتم در قسمت کوکب بايد ماه تولد کودک را بزنيم چون کودک من مهرماهي و برج 7 است وقتي در قسمت کوکب ميزنم و ميزان را انتخاب ميکنم اسامي تغيير ميکند بنابراين نمدانم کدام سعد را براي اسم انتخاب کنم
  لطفا مرا راهنمايي بفرماييد
  پاسخ

  در پيام قبلي توضيح داده شد. مثلاً سه «سعد اصغر» در جدول دوازده‌گانه طوالع وجود دارد. دو تا از آن‌ها به كوكب «زهره» مرتبط است و يكي به «قمر». دو برج «ثور» و «ميزان» با كوكب «زهره» طالع سعد اصغر دارند و برج «سرطان» كوكب قمر و همان سعد اصغر محسوب مي‌شود. هيچ كدام از اين برج‌ها هم ربطي به ماه تولد نوزاد ندارد و همه‌شان صرفاً به باقي‌مانده جمع ابجد نام مادر و فرزند تقسيم بر دوازده مربوط مي‌باشند. به همين دليل است كه عقل سليم حكم مي‌نمايد كه چنين طالع‌بيني‌اي هيچ اثري در واقعيت نمي‌تواند داشته باشد. زيرا سرنوشتي كه با انتخاب اسم براي كودك تغيير نمايد، نمي‌تواند منشأ هدايت و ضلالت بشر باشد و بهشت و جهنم او را تعيين كند، يا مثلاً ثروتمند بودن يا فقر، موفقيت يا شكست. من خودم اعتقادي به اين مطالب ندارم و براي نشان دادن ضعف اين تفكر است كه نرم‌افزار فوق را طراحي كردم. موفق باشيد.
     1   2   3   4   5    >>    >