• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : نرم افزار انتخاب نام فرزند بر اساس طالع بيني ابجدي
 • نظرات : 124 خصوصي ، 194 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
     1   2   3   4   5    >>    >
   
  + مهدي 
  سلام کدام طالع را بايد انتخاب کنيم و تفاوت آنها در چيست
  پاسخ

  سلام. در اين نرم‌افزار تنها طالع‌هايي قرار داده شده‌اند كه در كتاب‌هاي ذكر شده به عنوان طالع‌هاي سعد آمده‌اند. طالع‌هاي ممتزج و نحس حذف شده‌اند. پس هر كدام را انتخاب كنيد خوب است. در كتاب‌ها براي هر كدام از طالع‌ها خواصي ذكر شده كه مي‌توانيد در سايت‌هايي مانند: http://b2n.ir/408082 به طور مفصل بيابيد. من چون دليلي علمي براي اين خواص نيافته‌ام، از آن‌ها در اين وبلاگ سخن نگفته‌ام. اين نرم‌افزار تنها براي انتخاب نام است و قصد بيان طالع را ندارد. يعني براي استفاده كساني‌ست كه طالع خاصي را در نظر دارند و اصرار دارند اسمي متناسب با آن طالع بيابند، از اين نرم‌افزار مي‌توانند استفاده كنند. قصد من ترويج طالع‌بيني نيست، بلكه صرفاً رفع مشكل آن‌هايي‌ست كه به دليل باور داشتن به طالع، دچار استرس و نگراني شده‌اند. اگر چه شخصاً اين باور را نادرست مي‌دانم.
  + فلاح 
  سلام ببخشيد شما اومديد صرفا طالع و اين ها رو اورديد اما نويسنده يهمون کتاب ها هيچ وقت اشاره کردند که مثلا حمل نحسه يعني هرکي به طالع حمل باشه نحس که نه اما مثلا زندگي بر وفق مرادش نيستو کلا خوب نيست؟ اينو که نگفتن فقط براي دعا و پيدا کردن ساعت و زمان هاي موافق با هر شخصي اين تفسيم بندي رو کردن. مثلا حضرت خديجه سلام الله عليها با نام مادرشون که فاطمه بودند مود 12 اش ميشه 1. يعني حمل! اما ايشون يه تاجر واقعا ثروتمند بودند که هم دنيا رو داشتند هم آخرت. به نظر شما اين چه جور قابل توجيهه؟ ! چون توي کتاب هايي که شما اشاره کرديد هيچ حرفي از اينکه مثلا حمل نحسه اسممون رو اين نزاريم يا اگه هست عوض کنيم نيست. اميدوارم متجه شده باشيد منظورمو .
  پاسخ

  سلام. من تخصصي در علوم غريبه ندارم. ديدم سايت‌هاي اينترنتي مملوّ شده از محاسبه طالع به اين شيوه. اين دو كتاب را كه ديدم اشاره مي‌كنند جهت يافتن طالع نام ابجد شخص و مادرش را 12 12 طرح كنيد و بر اساس باقي‌مانده برج او را پيدا مي‌كنيم،سپس براي هر برج طالعي گفته‌اند كه شامل: سعد اعظم، سعد اكبر، سعد اصغر، ممتزج، نحس اصغر و نحس اكبر است. ديدم اين دقيقاً همان روشي است كه مرسوم شده براي طالع استفاده مي‌كنند. اين شيوه محاسبه طالع را برعكس كردم در نرم‌افزار. البته در اين كتاب‌ها گفته نشده اسم خود را عوض كنيد. بنده هم توصيه نكرده‌ام كسي اسم خود را عوض كند. فقط اين نرم‌افزار را ارائه كرده‌ام كه وقتي مي‌خواهيم نام فرزند خود را انتخاب كنيم طوري باشد كه بعدتر هنگام محاسبه طالع، طالع آن فرزند سعد باشد. پس ممتزج و نحسين را هم حذف كردم. واقعيت اين است كه مردم الآن با مراجعه به سايت‌هاي اينترنتي و نرم‌افزارهاي موجود دارند با اين روش طالع خود و فرزند خود را حساب مي‌كنند. هيچ ابزاري هم در نرم‌افزار قرار ندادم كه كسي با آن طالع محاسبه كند، چه به اين روش و چه به روش ديگر. اما اين‌كه طالع‌بيني اساساً پذيرفته نيست و با واقعيت‌هاي زندگي ما ناسازگار، بله، بنده نيز با شما موافق هستم، به همين دليل هم در متن فوق و همچنين در ساير كامنت‌ها تذكر داده‌ام كه حتي طالع خيلي از بزرگان ما، بلكه بعضي ائمه عليهم‌السلام، با اين شيوه‌ها جور در نمي‌آيد. متن فوق را مطالعه كنيد اصرار داشته‌ام كه خودم با طالع‌بيني مخالف هستم. ولي وقتي مردم كشور ما مي‌روند پيش رمّال‌ها و از نحس بودن طالع خودشان به هم مي‌ريزند، ابزاري اگر باشد كه اصلاً هيچ رمّالي ديگر نتواند طالع كسي را نحس حساب كند حل مي‌شود. وقتي تمام طالع شخص را به اسم او وصل مي‌كنند، امكاني پديد اگر بيايد كه از ابتدا اسمي براي او انتخاب شود كه سعد باشد، در آينده هيچ رمالي نمي‌تواند او را نحس بنامد. ممنون از پيام شما.
  + مرضيه 
  به نظرمن بايد همه ماهها در نرم افزار باشد چون چيزي به اسم طالع نحس وجود ندارد و همه ماهها سعد هستن و هرکسي را طبق ماهي که به دنيا مياد بايد برايش اسم انتخاب کرد
  پاسخ

  طبق معادلات و فرمول‌هاي طالع‌بيني، طالع ِ ابجد نام هيچ ارتباطي با ماه تولد شخص ندارد. فقط به نام شخص و نام مادر او مربوط است. نظر شما درباره نحس بودن يا نبودن طالع‌ها محترم است. ولي خب خيلي‌ها هم هستند كه به «نحس» بودن بعضي از طالع‌ها اعتقاد دارند و ممكن است از اين نرم‌افزار استفاده كنند، ديگراني مثلاً، تا بدون اطلاع‌شان اسمي پيشنهاد كنند به آن‌ها كه بعداً اسباب ناراحتي و نگراني آن‌ها شود. قصد توليد اين نرم‌افزار كمك به افرادي‌ست كه به جهت اعتقاد به طالع، درگير انتخاب اسم شده‌اند، به حدّي كه اين نگراني زندگي‌ آرام‌شان را مختل كرده است. در پناه خدا.
  + الهه 
  سلام عليکم. تشکر از مطالبتون. اينطور که بنده متوجه شدم ابجد اسامي مادر و فرزند را جمع زده تقسيم بر 12 مي کنيم باقيمانده از 0 تا 11 يک طالع مي شود. حالا بين اين برجهاي حمل تا مشتري کدام سعد است و کدام نحس؟ و اينکه آيا بايد اسمي انتخاب کنيم که طالع آن اسم با ماه تولد فرزند يکي باشد؟ ممنون از محبت شما
  پاسخ

  اين روشي كه شما فرموديد براي پيدا كردن طالع يك فرد است. نرم‌افزاري كه بنده طراحي كرده‌ام برعكس عمل مي‌كند. يعني به جاي اين‌كه طالع افراد را نشان دهد، يك طالع دلخواه‌ را مي‌گيرد و اسم‌هايي كه آن طالع را ايجاد مي‌كنند معرفي مي‌نمايد. اين شيوه طالع‌بيني هيچ ارتباطي با ماه يا سال تولد ندارد و فقط متكي بر نام فرد و نام مادر وي است. در پناه خدا.
  + جواد 
  سلام ببخشيد ميشه خصوصيات سعد اکبر و سعد اصغر را بگيد
  پاسخ

  سلام. اين نرم‌افزار براي اين نيست كه طالع كسي را نشان دهد. اصلاً هم قصد ندارد تا طالع‌بيني را ترويج كند، زيرا دليلي بر اثبات آن‌چه درباره طوالع گفته مي‌شود در دست نيست. سايت‌هاي اينترنتي پر است از خصوصياتي كه براي طالع‌ها بيان شده كه معلوم هم نيست كدام صحيح و كدام ناصحيح باشد. اين نرم‌افزار براي كساني طراحي شده كه به خاطر اعتقاد و باور به طالع، دچار نگراني شديد در زندگي شده‌اند. مثلاً به آن‌ها گفته شده طالع شما نحس است و بايد اسم خود را عوض كنيد تا طالع شما سعد اكبر باشد. با اين نرم‌افزار مي‌توانند بر اساس همان فرمول‌هاي داده شده توسط رمّال‌ها، نام مناسبي انتخاب كنند. اگر كسي نمي‌داند هر طالع چه ويژگي‌هايي دارد طبيعتاً نيازي به اين نرم‌افزار هم ندارد. بنده همان‌طور كه در متن پست وبلاگ هم نوشته‌ام هيچ اعتقاد و باوري به طالع‌بيني ندارم. نمي‌خواهم با تكرار آن‌چه ديگران درباره خصوصيات طالع‌ها مي‌گويند، حرف‌شان را تأييد كرده باشم. موفق باشيد.
  + جواد 
  سلام چطوري ميتونم برنامه را بخرم
  پاسخ

  سلام. اين نرم‌افزار در دو نسخه «اندرويدي» و «ويندوزي» در دسترس است. نسخه اندرويدي از طريق نشاني http://idpay.ir/movashah/file/19532 و نسخه ويندوزي از طريق نشاني http://idpay.ir/movashah/file/19538 در دسترس است.
  + مريم شريفي 
  سلام نام مادر کبري هست بايد چجوري بنويسمش کبرا يا کبري؟ممنونم

  پاسخ

  سلام. نظر قابل قبول‌تر آن است كه هر اسم همان‌طوري كه شنيده مي‌شود بايد نوشته شود. آن‌چه به گوش انسان مي‌رسد ملاك محاسبه است. حروف و نگارش نيز بعد از سخن گفتن انسان پديد آمده. يعني قرار بر اين بوده تا حروف از صداها حكايت كنند. موفق باشيد.
  + نوشين 
  سلام
  ببخشيد دو تا سوال داشتم.
  من نرم افزار شما را خريداري کردم و از بين طالع هايي که وجود داشت بيشتر اسامي طالع سعد اکبر را پسنديدم هر چند که شما فرموديد سعد اعظم بهتر است. من اسمم نوشين هست و رزا و شانا تو اين گروه طالع قرار دارد. خواستم ببينم انتخاب خوبي کرده ام؟
  و دومين سوال اين است که در منبعي در اينترنت خواندم که اول حرف هم طالع دارد مثلا براي اسم نوشين که با ن شرول مي شود يک سري خصوصيات اخلاقي گفته است آيا شما به اين اعتقاد داريد و چون مطالعه داشتيد درست است؟
  ممنون از راهنماييتون
  پاسخ

  سلام. روش‌هاي طالع‌بيني يكي دو تا نيست. چيني و هندي و ايراني و انواع و اقسام مختلف دارد. بعضي روي سال تولد، بعضي ماه تولد، بعضي حتي روز تولد، بعضي نام و ابجد آن، هر كدام چيزي را مبناي طالع‌بيني قرار مي‌دهند. اين شيوه‌اي كه در اين نرم‌افزار استفاده شده از دو كتاب ايراني استخراج شده كه به زبان فارسي نوشته شده‌اند. كتاب‌هايي كه نام‌شان را در متن پست بالا ذكر كرده‌ام. بنده خودم به يقين نرسيده‌ام كه اين روش بهتر است يا روش‌هاي ديگر. زيرا ابزاري براي سنجش در اختيار ندارم. ما امكان اين را نداريم تا آزمون كنيم و بررسي نماييم كه ببينيم كدام روش درست جواب مي‌دهد. معمولاً مردم بر اساس اعتقاد و باور خود به يكي از اين روش‌ها عمل مي‌كنند. اگر اسم‌هاي گفته شده را بر اساس نرم‌افزار انتخاب كرده‌ايد، دقيق هستند. يعني از نظر طالع همان سعد اكبر را پديد مي‌آورند. موفق باشيد و در پناه خدا.
  + نوشين 
  سلام مجدد. من الان نرم افزارتون را خريدم و آيا ميشه براي اينکه خيالم راحت بشه چند تا اسم به شما بگم و شما بگيد کدوم بهتره چون من هر طالعي که ميزنم اسم متفاوت ميده و اينجوري با اسم نوشين همه اسما رو ميشه انتخاب کرد ولي من واقعا دلم ميخواد اسم دخترم را متناسب با حروف ابجد انتخاب کنم ولي سر از اين گزينه طالع شما هم در نميازم. اگر موافقيد من اسم بدهم شما بگيد کدوم خوبه.ممنونم
  پاسخ

  سلام. طالع سعد اعظم را انتخاب كنيد كه بهترين گزينه است و سپس از ميان اسم‌هايي كه معرفي شده، هر كدام را بيشتر دوست داشتيد برگزينيد. طالع سعد اعظم گفته شده كه بهترين است. موفق باشيد.
  + حسين دوستي 
  سلام اقا سيد .. ميتونم نرم افزاري داشته باشم که عدد بدم و اسامي تحويل بگيرم . تو بازار چنتا هست ولي بدرد نام گذاري نميخوره .مثل نرم افزار شما جامع نيست .لطفا راهنمايم کنين .تو اکسل دارم سعي ميکنم بسازم ولي هنوز موفق نشدم .بحرمت امروز ??(ياحسين)??
  پاسخ

  سلام. اگر منظور شما عدد ابجد است، بله. اين امكان هست. البته بايد طراحي گردد. يعني يك عدد ابجد بدهيد و هر اسمي كه ابجد آن مطابق با عدد داده شده است نمايش داده شود. درست متوجه شدم؟
  + محمد زارعي 
  من نرافزار خريدم ولي دانلود فايل غيرفعال برام ونميتونم دنلودش کنم،الان بايد چکار کنم؟!
  پاسخ

  لينك جديد از طريق پيامك براي شما ارسال شد. لينك دانلود قبلي هم سالم بوده و كار مي‌كند. اما گاهي بعضي از تنظيمات روي گوشي اندرويد، اجازه دانلود فايل‌هاي APK را به مرورگر نمي‌دهد. ممكن است اين تنظيمات روي مرورگر شما فعال شده باشد و مانع دانلود گردد. مشخصاً اندرويد 8 اين ويژگي را دارد كه براي هر نرم‌افزار به صورت مستقل بايد اجازه صادر فرماييد كه بتواند فايل نصب كند. اين مجوّز روي مرورگر كروم شما فعال نيست. براي اصلاح مشكل از راهنماي http://yon.ir/TALEN استفاده كنيد. موفق باشيد.
  + حسين 
  با سلام
  آيا طالع نام فرزند با نام پدر هم انجام مي شود ؟ چون من شخصي را ميشناسم که ملاک محاسبه ايشان نام پدر هم مي باشد.
  پاسخ

  سلام. فرمولي كه من در دو كتابي كه اسم آن‌ها را در متن آورده‌ام ديده‌ام نام پدر نداشتند. در پناه خدا.
  + نازنين زهرا 
  با سلام
  فرزند پسري من در شهريور ماه بدنيا ميايد و دختر و نام پدر آن احسان و مادر ناهيد است و برادر بزرگتري دارد بنام محمد حسام . بهترين نام براي اين نوزاد را راهنمايي بفرماييد .
  با تشکر
  پاسخ

  سلام. مي‌توانيد از نرم‌افزار استفاده بفرماييد. در اين نرم‌افزار فقط نام مادر و جنسيت نوزاد را بايد وارد كنيد و طالعي را كه مي‌خواهيد آن اسم داشته باشد انتخاب مي‌كنيد؛ بين سعد اعظم، سعد اكبر و سعد اصغر. به صورت خودكار از ميان شش هزار اسم، آن‌هايي كه ابجدشان اين طالع را ايجاد مي‌كند همراه با عدد ابجد نمايش داده مي‌شوند. موفق باشيد.
  + نسرين 
  سلام خسته نباشيد _ من نرم افزار شما رو خريداري کردم _ يک سوال سعد اعظم فرموديد که از همه بالاتره ولي ناري هست اين يعني تند مزاج و عصبي؟بعد اسم من نسرين و براي دختري که باردارم اسم سلينا انتخاب کردم آيا درست انتخاب کردم و عدد اسمش به من ميخوره ممنون ميشم وراهنمايي بفرماييد
  پاسخ

  سلام. سلامت باشيد. ممنونم از اعتماد شما. طبع ناري يعني همان «آتش» كه طبع گرم و خشك است. از نظر طب قديم. به آن «صفراوي» هم مي‌گويند. نامي كه انتخاب كرديد طالع سعد اعظم دارد. پس بنابر آن‌چه در دو كتابي كه من ديدم نوشته شده، خيلي انتخاب خوبي‌ست. اما اين‌كه طبع ناري به معناي تندمزاجي باشد، لزوماً به اين معنا نيست. در اين زمينه بايد به آن‌چه اطبا مي‌گويند مراجعه بفرماييد. البته تمام اين مطالب بر فرض اين است كه واقعاً طالع سعد اعظم ارتباطي با طبع صفراوي داشته باشد. زيرا آن‌چه من مي‌دانم از كتاب‌ها خوانده شده و تا به حال خبري نشنيدم از اين‌كه اين مطالب آزمايش شده و به اثبات علمي رسيده باشد. ممكن است تمام اين‌ها غلط و نادرست باشد. در پناه خدا.
  + فتانه عباسي سروي 
  سلام من نرم افزار اندرويد رو ريختم،اسم خودم و زدم،ولي براي اسم فرزند بايد کدام سعد و انتخاب کنم،فرزندم مهر ماه بدنيا مي آد،ميشه راهنمايي کنيد؟
  پاسخ

  سلام. انتخاب طالع و كوكب بستگي به سليقه و خواست هر فرد دارد. در اصل هميشه طالع و كوكب از روي نام شخص و نام مادر او تعيين مي‌شود. اين نرم‌افزار براي اولين بار اين مسير را معكوس كرده است. يعني مي‌توان ابتدا طالع و كوكب را انتخاب كرد و بر اساس آن نام‌گذاري نمود. بنابراين تصميم با كسي است كه طالع‌ها را مي‌شناسد و مي‌خواهد يكي از آن‌ها را داشته باشد. اين نوع طالع‌بيني ارتباطي با روز و ماه و سال تولد اشخاص ندارد و صرفاً به نام آن‌ها وابسته است. موفق باشيد.
     1   2   3   4   5    >>    >