• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : احضار براي دادگاه
 • نظرات : 3 خصوصي ، 12 عمومي
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + پيروز 
  سلام سيد، در چه حالي؟! اميد که دوري از وطن و دوستان، به مرز بازگشت و وصال رسيده باشد.
  شماره 910مان را که داري، به‌گونه‌اي که کسي متوجه نشود، خبري بده تا ببينيم‌ات!
  دوست‌دارت
  پاسخ

  سلام برادر. إن‌شاءالله.
  سيدجون! بيا همين‌جا؛ اين‌قدري رفيق و آشنا هست که خيلي راحت‌تر از اوني که [دشمنان خدا] فکرش رو بکنند، مشخصات خودت رو از «يک‌جلدي» تا «سه‌جلدي!» تغيير بديم. نرو ديگه! برگرد همين‌جا، تازه داشت حال‌مون شروع مي‌شد. تازه مي‌خواستم Rothmans رو بهت معرفي کنم...
  خدا اون يارو مرتيکه علاف باصطلاح آخوند احمق و دختر مزخرف‌ش رو با صنف اين‌يکي يارو علاف مزخرف و دختر خائن‌ش محشور کنه.
  خيلي قاطي‌ام.

  پاسخ

  خدا نكنه قاطي باشي! اولين فرصت خدمت مي‌رسم و گپ و گفتي مي‌زنيم. توكل بر خدا. خيلي خودتو ناراحت نكن. آدم خيلي چيزا تو اين سفرا ياد مي‌گيره. بي‌تأثير هم نيست. مي‌بينمت إن‌شاءالله برادر :)
  مرد مؤمن! تو که مي دوني که سخت مشغول مريض داري هستيم, چرا خبرم نکردي؟ سريعا خبرم کن تا قاط نزدم.
  پاسخ

  برادر مؤمن‌تر از جانم، خب چه كنم! گرفتاري است ديگر! نشد كه خبر دهم. اميدوارم حال ابوي گرام هر چه زودتر بهتر شود. فعلاً اصفهان هستم (البته به كسي نگي‌ها! :) بعد از اصفهان احتمالاً يه شهر ديگه برم. فكر كنم بايد ايرانگردي كنم تا يه جايي رو براي زندگي پيدا كنم. يه جايي كه با هزينه كم و به دور از دشمنان خدا (دروغگو واقعاً دشمن خداست) زندگي جديدي را آغاز كنم، با يك نام جديد و يك هويت متفاوت! يه موقع تونستم باهات تماس مي‌گيرم. ياعلي
  نبينم که نباشي سيد! من تازه پاي در اين راه گذاشته م. نري يهويي!

  پاسخ

  بزرگواري داداش، چه كنم؟! قصه ما هم همين است!
  سلام و ادب
  حاجي وبلاگ خوبي داري اولين باره ميبينم
  فرصت کردي سري هم بما بزن خوشحال ميشم
  پاسخ

  تشكر!
  + وجدان خودت 
  البته مطمئنم که:
  نرود ميخ آهني بر سنگ
  (چون شيطان سيد مهدي، خودش يه پا سيد مهدي است)
  پاسخ

  بسيار مرا مايل كردي كه رمز سايت http://chamankhah.com را تحويلت دهم. بروي و گشتي بزني و از ميان شصت تابلوي اين سايت بهره‌ها برگيري، وافر و شايان. بخواني و بشنوي كه چه گذشته است و از چه اخباري بي‌اطلاعي. البت كه چون از خانواده و بستگان ايشاني، مر تو را مجوز هست براي اين ديدار. ايميل يا نشاني بده، رمز را برايت ارسال مي‌كنم. خوش دارم خودت ببيني و بخواني! بي‌شك در قضاوت‌هايت عادلانه‌تر عمل خواهي كرد.
  + وجدان خودت 
  وجه اشتراک تمامي اين افراد با شما:
  1- حق دانستن مطلق کارها و موضع گيري هاي خود
  2-مجتهد دانستن خود
  3- استفاده ابزاري از قرآن و روايت براي حق جلوه کردن مواضع خود
  4-فرار از بحث با مخالفين قدرتمند علمي خود به هزار و يک بهانه
  5- فيگور آزاد انديشي بوسيله ابزارهايي مانند سخنراني، کتاب نويسي _ و البته براي شما_ وبلاگنويسي(آن هم با شعار: شايد سخن حق حق حق!!) براي مخفي کردن بند 4
  پاسخ

  فيگور! :) ممنون!
  + وجدان خودت 
  البته اين امور از شما بسيار طبيعي است و عادي تر، چسباندن اشتباهات و امور خود به دين، اسلام و قرآن!!!
  مانند مجاهدين خلق، فرقان، بازرگانها، سروشها و............
  پاسخ

  تصور نماييد هر هفته براي شما پيامك‌هاي آزاردهنده ارسال مي‌شود. گاهي تماس‌هايي و پيغام صوتي كه: «بياييد بر سر حضانت فرزندان معامله كنيم». بله، دقيقاً از واژه «معامله» استفاده شده است! فشارهاي روحي و آزارهاي رواني بسيار عميق‌تر از هر ضربه‌اي بر جسم است، گاهي. نشنيده‌ايد از عيسي(ع) پرسيدند: از چه مي‌گريزي؟ گفت: از آدم احمق! تصور كنيد طلاق يك‌سال پيش واقع شده، اما آزارها ادامه داشته باشد و هر روز پيغام و پسغام و واسطه، نه براي توبه و عذر تقصير، كه از سر كبر و نخوت و خودشيفتگي. يك روز پيام براي «معامله‌» بر سر حضانت فرزندان، يك روز پيام كه «تمام مهريه فداي يك تار موي تو» و بعد پيام...! بگذار و بگذر كه اين قصه سر دراز دارد.
  + وجدان خودت 
  عجيب تر، تاويل آيه قرآن است!!!!!!!!!!!!!!!
  مهاجرت براي در دام کفر نيفتادن کجا، فرار از دادگاه جمهوري اسلامي کجا، آقاي تنها مجتهد کره زمين!!!!!
  اگر حق با شماست و طرف، ظالم است پس چرا فرار؟!!

  پاسخ

  كفر گناه است، از گناه بايد گريخت، اگر توان اصلاح آن نيست. مهاجرت در راه خدا هم همين است؛ گريز از گناه است به سوي زميني كه بتوان در آن عبادت خداي را نمود و مزاحمت شياطين در آن نباشد. اگر توان اصلاح داشته باشي بكن، اگر نمي‌تواني، مگر زمين خدا وسيع نبود؟ اين خطاب فرشتگان به بشري است كه از سر مسامحه و مصالحه، تساهل و تسامح، آن‌گاه كه ياراي قيام ندارد، سكون اختيار كند و به ظلم راضي شود. دادگاه خاصي كه سخن از آن رفت، استثنائي است در ميان پديده‌ها. نه به دادگاه رفتن كمكي به قاضي مي‌كند و نه نرفتن چيزي از حكم مي‌كاهد يا تغيير مي‌دهد. مواد قانوني روشن است، تنها حضور در دادگاه و ملاقات با دروغگويان و آزاردهندگان، شخص را در معرض دروغ و عصيان قرار مي‌دهد و پرهيز از آن بسيار نيكوتر.
  + وجدان خودت 
  هميشه ناحق و خلاف کار فرار را بر قرار ترجيح ميدهد!
  همانطور که سفسطه باز و مغالطه کننده، غوغا سالاري و پخش شبنامه (البته به صورت مدرن آن مانند وبلاگ نويسي) را بر اتمام حجت و بحث رو در رو با مخالف و منحرف(از نظر مجادله کننده) ترجيح ميدهد!
  پاسخ

  اين‌گونه نيست كه هركه «رفت» خاطي باشد و خلافكار. مگر نه اين‌كه توصيه شده عصباني از محل درگيري خارج شود؟ نگفته‌اند از مكاني كه احتمال گناه هست بگريزيد؟ اين فرمايش شما اطلاق ندارد.
  + صبر 
  ميداني برادر
  بعضي وقتها با خودم فکر مي کنم تو بايد کاري را کني که شايد يافتن اجازه شرعي براي آن کمي سخت باشد
  اما به نظر تنها راه نجات تو مي رسد
  من اگر جاي تو بودم اين کار را مي کردم
  قطعا
  حجت شرعي خود را نيز بر اساس ضرورت و عسر و حرج مي يافتم
  خدا رحمت کند مرحوم حسيني را
  مي فرمود
  آخرين مرحله تفاهم با انسان هاي غير قابل تفاهم
  تفاهم به رعب است
  بگذارم و بگذرم .....
  پاسخ

  اجازه شرعي را بايد از مجتهد جامع‌الشرايط بگيرم، تا وقتي كه مجتهد نيستم! كدام مجتهدي اجازه مي‌دهد براي ...؟! همان صبر بهتر! خداوند باز خواهد پرسيدمان: مگر زمين من وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد؟ (نساء:97). فعلاً مدتي را در هجرت بودن به كه در غل و زنجير كيد دشمنان خدا (دروغگويان دشمنان خدا هستند). تشكر!

  با عرض سلام و ادب. انسان هايي که حضور در انتخابات را بي ارزش قلمداد مي کنند و آن هايي که آگاهانه نادرست راي مي دهند، هر دو به يک اندازه به اسلام و سرزمين خود خيانت کرده اند.
  دوست عزيز، گروه اينترنتي رهروان ولايت در آستانه انتخابات اقدام به راه اندازي جنبش اينترنتي حضور آگاهانه نموده است. از شما دعوت مي کنيم با قرار دادن لوگوي اين جنبش در وبلاگ خود به جنبش بپيونديد. ضمنا لطفا پس از قرار دادن لوگو اطلاع دهيد تا علاوه بر درج خبر پيوستن شما به جنبش، وبلاگ يا سايت شما نيز در ليست جنبشي ها لينک شود.
  www.jonbeshnet.ir
  منتظر حضور گرم شما هستيم
  گروه اينترنتي رهروان ولايت