• وبلاگ : شايد سخن حق
 • يادداشت : سفرنامه خاورميانه اسلامي - بخش سيزدهم
 • نظرات : 0 خصوصي ، 4 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام،ماشاالله از زماني که يکي از طراحان پارسي بلاگ بوديد! تا الان حسابي تغيير کرديد! چه خوب که يک روحاني علاوه بر مشائل ديگر حرفه ي،حرفه اي رو دنبال مي کند.
  اگر اشکالي نداشته باشد من از دموي سايت اصلي،درصفحه ي اصلي استفاده کنم! خودم قبلاً يک دمو جالب طراحي کردم ولي چون حجم تصوير بالا بود واکثرکاربراينترنت پرسرعت نداشتند برش داشتم!
  لطفاً جواب رو به ايميلم بزنيد! فعلاً آقاي فخري به علت ايجاد تبليغات دروبلاگ من رومسدود کردند نميتونم پاسختون رو دروبلاگم ببينم.
  راستي اگر حوصلش رو داشتيد کمکم کنيد بگيد کد ارسال نظر رو چگونه ميتونم در همين زير ياداشت بگذارم؟
  باتشکر قدرتي.
  پاسخ

  سلام. تشكر. موفق باشيد.
  + فدايي اهل بيت(ع) 
  سلام سيد...ارادتمندم...ميشود دست ما را هم بگيري
  پاسخ

  إن‌شاءالله اهل بيت(ع) خودشان دست شما را بگيرند كه من خود گم‌كرده‌راهم!
  + ايمان 

  شما چرا با ابزار نظام كفر حرف مي زنيد از شما بعيد است!!!!!!!!!

  پاسخ

  اين پيغام را حتماً‌ يك دوست نزديك فرستاده است‌، دوستي كه خوب مرا مي‏شناسد، حتي بهتر از خودم، ولي نام خود را ثبت نكرده... آري سخن گفتن با ابزار كفر را نمي‏پسندم و تو برادر گرامي اين را نيك مي‏داني، ولي معتقد به دوران گذار و ايام ضرورت هستم و نسبيت تمام انديشه مرا فرا گرفته، مطلق‏نگر نيستم و اين خلاصه و چكيده اعتقاد من است. لذا در ضرورت اكل ميته را جايز مي‏دانم و اين از آن باب است برادر!

  سلام

  من نه پليسم و نه هيچي ولي سفرنامه ات يواش يواش جذاب مي شه شايد هم در آخر ثم اهتديت نوشتي

  پاسخ

  علي جان من تيجاني نيستم و البته شايد در قد و قواره جواني باشم كه ناپختگي از شناخت دين او را به پشيزي نظم و رفاه از صراط مستقيم خارج كند، ولي خدايي دارم و شفعايي كه مي‏دانم بسيار قدرتمندتر و كريم‏تر از آنند كه بنده‏شان را رها سازند كه برود در سلوك ابليس!